Novinky

Vo štvrtok 19.10. premietame film Erika Baláža Živá rieka

Vo štvrtok 19.10. o 19:00 premietneme v Kaviarni a čajovni U Vlka najnovší film Erika Baláža Živá rieka. Film je záverečným dielom tatranskej trilógie (Život v oblakoch, Nesmrteľný les a Živá rieka), ktorý zobrazuje nádhernú divokú rieku Belá. Film príde osobne uviesť a porozprávať o nakrúcaní jeden z tvorcov filmu - kameraman Karol Kaliský.  
Vstupné na premietanie je 1 €. Srdečne vás...

Program na október 2017

V polovici októbra organizujeme jesennú verziu obľúbených trhov pod názvom Festival Živé leto, pestrá jeseň, ktorý sa koná 12.-15. 10. Počas dňa môžete navštíviť malé trhy pred Kaviarňou a čajovňou U Vlka, a vždy večer ponúkneme aj umelecké vystúpenia - tentoraz sú to hudobné večery s gitarou a fujarou.
Okrem programu počas trhov vás pozývame aj na ochutnávku čajov - dvoch zelených...

Nominácia na NAJ kaviareň a čajovňu Prešovského kraja

Kaviareň a čajovňa U Vlka bola nominovaná na ocenenie NAJLEPŠÍ v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2016, v kategórii NAJ zariadenie cestovného ruchu - NAJ kaviareň, bar a čajovňa. Súťaž trvala mesiac a skončila sa 12. januára 2017. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k nášmu tretiemu miestu s počtom hlasov 3389. A víťazovi v našej kategórii blahoželáme.

Otvorili sme čajový obchod Zlatý drak šťastia

Vo štvrtok 1.12. 2016 sme vedľa Kaviarne a čajovne U Vlka otvorili čajový obchod - ZLATÝ DRAK ŠŤASTIA - 1. ČAJOVÝ OBCHOD V TATRÁCH. Obchod je otvorený každý deň od 10:00 do 18:00. Ponúka čajový sortiment ako sypané čaje (čínske, japonské, turecké, indické, nepálske, tibetské), slovenské bylinkové čaje, kvalitné sáčkové čaje. Čajové príslušenstvo všetkého druhu (čajový riad, misky, šálky, hrnčeky,...

VÝSTAVA OBRAZOV TATRANSKÁ KRAJINA

V utorok 31. mája sme U Vlka otvorili výstavu obrazov Martina Tamásfiho s názvom Tatranská krajina. Ak sa vám nedalo prísť na vernisáž, obrazy budú v našej kaviarni vystavené, môžete si ich pozrieť v čase otváracích hodín kaviarne každý deň od 9:00 do 21:00. 

Ako porcovať koláč puerhu
Ručne spracovaná sencha
Gong fu
káva Mokarico