PU ERH – ČÍNA, PROVINCIA JUNNAN

Pu Erh Superior (2012)
Vyššia trieda sypaného Pu Erhu. List je menší, rovnomerne zvinutý a v jeho vôni cítiť čerstvosť a sladkosť yunnanských ovocných stromov. V chuti je lahodnosť orieškov a sladkokyslosť sušeného ovocia.

Jin Gua Pu Erh (2012)
Zlatý melón
Jin Gua je tmavý lisovaný Pu Erh v podobe malých 8 g hniezdočiek. Zalisované sú kvalitné celé lístky. Nálev je priezračnej, temne červenej farby a zamatovej lahodnej nasládlej chuti.

Wu Liang Shan Ping Cha (2012)
Tmavý Pu Erh z jarného zberu roku 2012, ktorý bol podľa čínskeho horoskopu rokom vodného draka. Lisovaný Pu Erh zamatovej konzistencie, hutnej plnej chute so stopami orechov a vzácnych driev.

Jin Long Xian Rui 2011 Ping Cha
Zlatý drak štastia
Ukážka tmavého (shu) Pu Erhu v špičkovej kvalite. Zamatovo lahodný nápoj výraznej nasládlej chute a veľmi príjemnej vône.

Bai Hao Ping Cha 2004
Zelený (sheng) pu-erh
Nálev má nádherne čistú, žltkavo-oranžovú farbu. Chuť je typická pre kvalitný zelený (sheng) pu-erh – jemne ovocne zaoblená. V charaktere čaju sa dá poznať doba zrenia a jeho chuť sa rok od roku ľahko mení a zaobľuje.

Yue Guang Bai „White Moonlight“
Biely pu-erh Mesačný svit
Špeciálný zelený pu-erh, ktorého listy sa po zbere nechajú zavedať v noci (ideálne pri svite mesiaca) namiesto na slnku, ako je obvyklé. Veľký podiel matne striebornýc, veľkých páperových tipsov dáva čaju atraktívny vzhľad.

Long Sheng 2005 Tuo cha
Vôňa čaju je tenká, svieža, pripomínajúca sladké čínske ďatle a zrelé ovocie. Nálev má sýtu plnú chuť so sladkými mliečnymi až čokoládovitými tónmi. V čaji nenájdete žiadne známky zatuchlosti, trpkosti alebo dymu.