CUDZOKRAJNÉ BYLINNÉ ČAJE

Karkade - Ibištek sudánsky
50 g - 2,20 €
Egyptský národný čaj pripravený z okvetných lístkov ibišteka sudánskeho. Má typickú sýtočervenú farbu a kyslastú osviežujúcu chuť. Je obľúbený v severnej a západnej Afrike, na Blízkom Východe a v Latinskej Amerike. Osviežujúci čaj, ktorý odstráni únavu a zlepší náladu. Nápoj z ibišteka obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov. Podáva sa osladený vanilkovým a bielym cukrom. 

Kvet ruže - Mej Kuej Hua
25 g - 3,50 €
Kvet ruže čistí a vyživuje pleť, detoxikuje, zlepšuje zrak, ochladzuje organizmus, vyživuje pečeň a pôsobí protizápalovo. 

Mäta marocká
30 g - 1,90 €
Vhodná pri žalúdočných potiažach. Lieči koliky a choroby čriev a zlepšuje vylučovanie žlče.

Bambusový list
20 g - 2,50 €
Pôsobí proti horúčke a prehriatosti, pôsobí protizápalovo a priaznivo na obličky, odstraňuje hlien, prečisťuje dýchacie cesty, pôsobí relaxačne na žily, osviežuje

Čínske datle - zao
50 g - 3,90 €
Na posilnenie obličiek, zmiernenie stresu, protizápalové, antibakteriálne a antioxidačné účinky, pomáha pri hojení rán.

Citrónová tráva
40 g - 1,90 €
Podporuje funkcie vnútorných orgánov, predovšetkým tráviaceho traktu, žalúdka, čriev, pečene, žlčníka a slinivky, priaznivo pôsobí na krvný tlak a krvotvorbu.

Ginkgo Biloba
50 g - 2,20 €
Zvyšuje prekrvenie mozgového tkaniva, upravuje napätie, prehlbuje koncentráciu, pôsobí proti bolestiam hlavy.

Päťlistý ženšen -  Jiaogulan
7 g - 0,80 €
Posilnenie imunity, vyrovnáva krvný tlak a zlepšuje cirkuláciu krvi,  posilňuje nervový systém, vyrovnáva hladinu, cukru v krvi, proti nachladnutiu a infekčným chorobám.

Sušené plody hlohu - Shan-zha
50 g - 3,20 €
Pomáha dobrému tráveniu, odstraňuje tuky z ciev, znižuje tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pomáha pri väčšine srdcovocievnych ochorení.

Kustovnica čínska - goji
100 g -6,60 €
Harmonizuje činnosť pečene a obličiek, posilňuje obranyschopnosť a imunitu, zlepšuje krvotvorbu a znižuje krvný tlak, zvlhčuje pľúca, pôsobí proti astme, posilňuje a zostruje zrak.

Kvet jazmínu - Moli-Hua
25 g -
Jazmínové kvety majú upokojujúce a uvoľňujúce účinky, pôsobia proti kŕčom, nervovému vypätiu, odbúravajú stres a pôsobia antidepresívne. Obnovujú v tele rovnováhu energií a pôsobia na celkovú revitalizáciu organizmu.