FILM ŽIJEM DUNAJOM, sobota 19.9. o 19:00

V sobotu 19. 9. premietneme U Vlka film Braňa Molnára ŽIJEM DUNAJOM. Prírodopisný dokument o živote na Dunaji i pri Dunaji, o nádhernej faune a flóre, i o výzvach, ktorým Dunaj čelí v modernej dobe. Pre rezerváciu volajte alebo napíšte sms na +421908704412.

PROGRAM U VLKA V SEPTEMBRI

Na jeseň začíname U Vlka s novým nádherným deväťdielnym cyklom TATRY OČAMI TATRANCOV. Už v septembri privítame v rámci tohto cyklu Katku Bohušovú a Luciu Dubielovú. Naplánovali sme i dva čajové večierky, v rámci ktorých predstavíme vždy po dva čaje. Premietneme si aj film nášho obľúbeného režiséra Braňa Molnára Žijem Dunajom. Tešíme sa na stretnutia s vami na kultúrnych podujatiach U Vlka. ...

SLEDUJTE NÁS AJ NA INSTAGRAME

Po profilovej stránke na Facebooku si Kaviareň a čajovňa U Vlka založila svoj profil aj na instagrame. Pod nickom cajovna_u_vlka vám prinášame obrazové i textové správy o novinkách a zaujímavostiach, ktoré sa u nás v Smokovci dejú.

POZÝVAME VÁS DO NÁŠHO ČAJOVÉHO ESHOPU

Náš kamenný čajový obchod Zlatý drak šťastia je už otvorený každý deň, avšak ak by ste nemali cestu do Starého Smokovca, radi vám čaj zašleme aj poštou. Preto ak máte chuť na váš obľúbený čaj, alebo chcete vyskúšať niečo nové, neváhajte navštíviť náš eshop, aby ste zostali v spojení s chutným a voňavým čajom. Tešíme sa na vaše objednávky, aj na osobné stretnutia s vami....

KAVIAREŇ A ČAJOVŇA U VLKA MÁ SVOJU FACEBOOK STRÁNKU

Od polovice júna nás môžete sledovať aj na Facebook stránke Kaviareň a čajovňa U Vlka. Navštívte nás, lajknite a zostaňte informovaní o našich novinkách U Vlka i v čajovom obchode Zlatý drak šťastia.