VLCI TATRANSKÍ U VLKA - sobota 19.10. o 19:00

Kaviareň a čajovňa U Vlka a Agentúra Vietor tatranský vás v sobotu 19.10. o 19:00 srdečne pozývajú do Vlka na ďalší diel z cyklu prednášok a prezentácií o vlkoch. Stretneme sa s ochranárom a strážcom TANAP-u Jánom Hoľmom. Okrem rozprávania o stretnutiach s vlkmi si premietneme i fotky a film Vlčia svorka.
Pre rezervácie nám zavolajte alebo napíšte sms.

FESTIVAL ZDRAVIA, REGENERÁCIE A PRÍRODY - október 2019

V termíne 25.-27. októbra sa uskutoční druhá časť podujatí Festivalu zdravia, regenerácie a prírody, ktorý v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Vysoké Tatry a Združením cestovného ruchu Vysoké Tatry organizuje Kaviareň a čajovňa U Vlka. V piatok 25.10. nám botanik Daniel Dítě porozpráva a premietne o zaujímavom tajomnom fenoméne - TATRANSKÉ RAŠELINISKÁ. V sobotu 26.10. sa...

PROGRAM NA OKTÓBER 2019

V októbri pokračujeme ďalšími štyrmi podujatiami v rámci Festivalu zravia, regenerácie a prírody. Premietneme si skvelý film Viliama Bendíka ZNAČKÁR Štefánik Trail 140; stretneme sa s odborníkom na tatranské rašeliniská; stretneme sa s bratmi Šustrovcami pri rozprávaní o dobrom a kvalitnom jedle; a v jedno sobotné doobedie sa stretneme na čerstvom vzduchu pri aktivite Nordic Walking.
Okrem...

OTVORILI SME ČAJOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Vážení milovníci kvalitného čaju, s radosťou vám oznamujeme, že sme otvorili čajový internetový obchod. Srdečne vás pozývame na jeho návštevu a na nákup chutného a voňavého čaju a čajového príslušenstva.

KAVIAREŇ A ČAJOVŇA U VLKA MÁ SVOJU FACEBOOK STRÁNKU

Od polovice júna nás môžete sledovať aj na Facebook stránke Kaviareň a čajovňa U Vlka. Navštívte nás, lajknite a zostaňte informovaní o našich novinkách U Vlka i v čajovom obchode Zlatý drak šťastia.