DVA FILMY Z REEL ROCK 13 - piatok 28.2. o 19:00

V piatok 28.2. o 19:00 si U Vlka premietneme diely z lezeckej série REEL ROCK 13. Prvým je film ZEM KRÁĽOVNEJ MAUD o tíme šiestich elitných horolezcoch, ktorí sa vydávajú na výpravu na vzdialené zmrznuté veže v Antarktíde. Zem kráľovnej Maud - názov tejto ľadovej oblasti - ukazuje ohromujúcu a zriedka navštevovanú divočinu a utrpenie a víziu potrebnú na lezenie na tomto konci sveta.
Druhým...

PROGRAM NA FEBRUÁR 2020

Vo februári sa program začne nádhernou témou - netopiere. Najväčší odborník na netopiere na Slovensku príde porozprávať a premietnuť na tému Čo robia netopiere v zime. Zopakujeme si aj tri epizódy z filmovej série REEL ROCK 13. A čajový večer bue tentoraz venovaný indickému korenistému čaju masala, sladkému, voňavému a zahrievaciemu. Srdečne vás pozývame a tešíme sa na stretnutie s vami U...

OTVORILI SME ČAJOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Vážení milovníci kvalitného čaju, s radosťou vám oznamujeme, že sme otvorili čajový internetový obchod. Srdečne vás pozývame na jeho návštevu a na nákup chutného a voňavého čaju a čajového príslušenstva.

KAVIAREŇ A ČAJOVŇA U VLKA MÁ SVOJU FACEBOOK STRÁNKU

Od polovice júna nás môžete sledovať aj na Facebook stránke Kaviareň a čajovňa U Vlka. Navštívte nás, lajknite a zostaňte informovaní o našich novinkách U Vlka i v čajovom obchode Zlatý drak šťastia.