V PIATOK 19.7. o 19:00 BUDÚ U VLKA HVIEZDNE EXPLÓZIE - NOVY A SUPERNOVY

V piatok 19.7. o 19:00 zavíta do Kaviarne a čajovne U Vlka astronóm pán Drahomír Chochol z Astronomického ústavu v Starej Lesnej. Porozpráva a premietne o hviezdach, novách a supernovách, o hviezdnych explóziách. Popíše nám vývoj hviezd od ich zrodu v prachoplynných mračnách až po jej finálne štádium, kedy končí ako biely trpaslík, neutrónová hviezda alebo čierna diera. Veľmi sa tešíme a srdečne...

KAVIAREŇ A ČAJOVŇA U VLKA MÁ SVOJU FACEBOOK STRÁNKU

Od polovice júna nás môžete sledovať aj na Facebook stránke Kaviareň a čajovňa U Vlka. Navštívte nás, lajknite a zostaňte informovaní o našich novinkách U Vlka i v čajovom obchode Zlatý drak šťastia.

Program na júl 2019

V júli máme pestrý letný program - premietanie filmov, prezentácia knihy, prednáška o hviezdach i čajové večierky. Tie sa budú počas leta konať v čajovom stane pred Kaviarňou, tak si nenechajte ujsť popíjanie čaju na čerstvom tatranskom vzduchu.
Srdečne vás pozývame do Kaviarne a čajovňa U Vlka, tešíme sa na vašu návštevu.

NOVÉ TMAVÉ ČAJE PUERH

Pozývame vás do Vlka ochutnať nové pu-erh čaje. Pu-erh je vzácny čínsky cisársky tmavý čaj, ktorý je najstarším čajom v histórii. Pochádza z provincie Yunnan na juhozápade Číny. Má tmavú farbu a zemitú chuť a prechádza viacnásobnou fermentáciou, trvajúcou aj niekoľko mesiacov.
Puerh má detoxikačné účinky a priaznivý vplyv na zažívacie ústrojenstvo. Ovplyvňuje látkovú výmenu, rozpúšťa...