Program na júl 2018

Turisti, chystáte sa v júli do Tatier? Alebo ste domáci Tatranci, a plánujete v Tatrách zostať? Pripravili sme pre vás pekný program, ktorý vám tatranské letné večery spríjemní. Premietneme si výnimočný nepálsky film Posledný zberač medu, o horskej komunite v Nepále, ktorá zberá a spracúva med horských včiel tradičným spôsobom. Film má okrem horsko-kultúrneho rozmeru aj duchovný rozmer. Ďalším...

SVIŠTE NA SIBÍRI VO ŠTVRTOK 12.7. o 19:00

Vo štvrtok 12. 7. o 19:00 vás pozývame do Vlka na program SVIŠTE NA SIBÍRI. Zavíta k nám náš obľúbený hosť Pavel Ballo, najznámejší slovenský svišťológ, ktorý sa zaslúžil okrem iného o návrat svištej populácie do Belianskych Tatier. Tentoraz nám zoológ a ochranár pán Ballo porozpráva a premietne o svojej expedícii na Sibír, kde sa skamarátil s tamojšou svišťou komunitou.
Srdečne vás...

ČERSTVÉ ZELENÉ ČÍNSKE ČAJE

Pozývame vás do Vlka ochutnať čerstvé čínske zelené čaje, ktoré boli zbierané koncom februára 2018 v Číne. Meng Ding Gan Lu (Sladká rosa) a Yunnan Zao Chun (skorá jar).

VÝSTAVA OBRAZOV TATRANSKÁ KRAJINA

V utorok 31. mája sme U Vlka otvorili výstavu obrazov Martina Tamásfiho s názvom Tatranská krajina. Ak sa vám nedalo prísť na vernisáž, obrazy budú v našej kaviarni vystavené, môžete si ich pozrieť v čase otváracích hodín kaviarne každý deň od 9:00 do 21:00.