U Vlka bude zatvorené v pondelok 25.6.

Z dôvodu rekonštrukcie bude Kaviareň a čajovňa U VLKA dňa 25. júna zatvorená. Otvoríme opäť v utorok 26. júna o 10:00. Tešíme sa na vašu návštevu. 

VEČER SO SPISOVATEĽOM JURAJOM ŠEBESTOM

V piatok 29. júna o 19:00 vás srdečne pozývame do Vlka na stretnutie so slovenským spisovateľom, prozaikom Jurajom Šebestom, ktoré je organizované pod hlavičkou ANasoft Litera. Večer, ktorý bude moderovať Zuzana Šimová, nám ponúkne rozhovor s Jurajom Šebestom, rozprávanie a ukážky z jeho literárnych diel.
Rezervovať miesto si môžete na 0908704412, kapacitu priestoru obmedzená.
Juraj...

PREMIETANIE FILMU TEÓRIA ŠŤASTIA PODĽA RYBANSKÉHO V SOBOTU 23.6. o 19:00

Pozývame vás do Vlka v sobotu 23. júna o 19:00 na premietanie filmu Rastislava Hatiara "Teória šťastia podľa Rybanského".
Ide o poetický lezecký filmový príbeh o kontraste a vzájomnom pochopení generácií, o poézii života aj lezenia, o tom, ako vznikol prvovýstup "Dračí kút".
Kapacita priestoru obmedzená, rezervácie možné na 0908704412. Vstupné na podujatie je 1€....

PREMIETANIE FILMU REEL ROCK 12 - 2. časť V PIATOK 22.6. o 19:00

V piatok 22. júna budeme U Vlka premietať 2. časť lezeckej série filmov REEL ROCK 12, dve epizódy o netradičných lezcoch:
Bezpečnosť na poslednom mieste
Pre väčšinu lezcov je bezpečnosť na prvom mieste. Ale Brad Gibright určite nepatrí medzi väčšinu lezcov. Poháňaný jednodňovými donutmi a nedotknutý strachom z pádu, tento mladý talent posúva limity strachu, tradície a voľného lezenia...

Program na jún 2018

V júni pokračujeme v premietaní filmov z festivalu Hory a mesto. Dva razy premietneme 2. časť lezeckej série Reel Rock 12 a dvakrát budete mať možnosť vidieť nádherný ľudský poeticko-lezecký film Rasťa Hatiara Teória šťastia podľa Rybanského. Botanička Andrea Pogányová nám tentoraz priblíži svet lastovičiek, o ktorých nám porozpráva v sobotu 16. júna. Na konci júna, v piatok 29.6., nás pod...

ČERSTVÉ ZELENÉ ČÍNSKE ČAJE

Pozývame vás do Vlka ochutnať čerstvé čínske zelené čaje, ktoré boli zbierané koncom februára 2018 v Číne. Meng Ding Gan Lu (Sladká rosa) a Yunnan Zao Chun (skorá jar).

VÝSTAVA OBRAZOV TATRANSKÁ KRAJINA

V utorok 31. mája sme U Vlka otvorili výstavu obrazov Martina Tamásfiho s názvom Tatranská krajina. Ak sa vám nedalo prísť na vernisáž, obrazy budú v našej kaviarni vystavené, môžete si ich pozrieť v čase otváracích hodín kaviarne každý deň od 9:00 do 21:00.