PREMIETANIE FILMU COCONUT CONNECTION V SOBOTU 26.5. o 19:00

Pozývame vás do Vlka v sobotu 26. mája o 19:00 na premietanie filmu Coconut Connection.
"Po predchádzajúcom preskúmaní pobrežia Baffinovho ostrova na palube známej jachty Dodo's Delight sa Nicolas Favresse a Sean Villanueva rozhodnú vrátiť na bigwallovú horolezeckú expedíciu, tentoraz aj s talianskymi kolegami."
Kapacita priestoru obmedzená, rezervácie možné na 0908704412....

ČERSTVÉ ZELENÉ ČÍNSKE ČAJE

Pozývame vás do Vlka ochutnať čerstvé čínske zelené čaje, ktoré boli zbierané koncom februára 2018 v Číne. Meng Ding Gan Lu (Sladká rosa) a Yunnan Zao Chun (skorá jar).

Program na máj 2018

V máji pokračujeme v premietaní filmov z festivalu Hory a mesto. Dva razy premietneme 1. časť lezeckej série Reel Rock 12 a dvakrát budete mať možnosť vidieť vtipný bigwallový film Coconut Connection z Baffinovho ostrova. Na 19.mája je naplánovaná prednáška a premietanie Ivetky Bohušovej o architektovi Gedeonovi Majunkem. Na koniec mája sme pripravili umelecké vystúpenie s názvom Slnko na...

VÝSTAVA OBRAZOV TATRANSKÁ KRAJINA

V utorok 31. mája sme U Vlka otvorili výstavu obrazov Martina Tamásfiho s názvom Tatranská krajina. Ak sa vám nedalo prísť na vernisáž, obrazy budú v našej kaviarni vystavené, môžete si ich pozrieť v čase otváracích hodín kaviarne každý deň od 9:00 do 21:00.